Ярмарка вакансій

Written by administrator on . Posted in Зайнятість, центр зайнятості

09.10.2019 року Васильківською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено «Ярмарку вакансій» для безробітних та незайнятого населення м.Васильків та Васильківського району в приміщенні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

До присутніх звернувся заступник Васильківського міського голови Леонід Перепелиця, який привітав учасників заходу та побажав всім бажаючим знайти роботу з гідними умовами та оплатою праці.

З привітальним словом до присутніх звернулась директор Васильківської МРФ КОЦЗ Олена Миколайчук. У виступі побажала, щоб сьогодні присутні роботодавці знайшли кваліфікованих працівників, а безробітний – своє місце на ринку праці.

До участі в Ярмарку запрошені провідні роботодавці міста Василькова, Васильківського району та м.Києва. На запрошення відгукнулось 40 підприємств, установ, організацій, які шукають працівників на вільні робочі місця, в т. ч. пропонують вакансії для осіб з інвалідністю, серед них: КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей», Васильківський відділ поліції ГУНП в Київській області, ТОВ “Аква косметик груп”, ПрАТ “Вентиляційні системи”, ТОВ “Типографія Парус», КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ»,  ПрАТ «Нова Лінія», ТОВ «АТБ-Маркет», АТ «Київоблгаз»”, ПрАТ «Київський КПК», ТОВ «Слава», ТОВ «Васильківхлібопродукт»та багато інших, які постійно та успішно співпрацюють з Васильківською МРФ КОЦЗ.

Роботодавці представили більше 300 вакансій у різних галузях економіки – легка промисловість, поліграфія, медицина, вакансії комунального підприємства міста, оптова та роздрібна торгівля.

Також,  захід відвідали соціальні партнери: представники Васильківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України, Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради та Васильківської РДА.

На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями: слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, електромонтери, електрики, водії, кухарі, охоронники так і вакансії для бухгалтерів, майстрів виробничого навчання, інженерно-технічних працівників, менеджерів із збуту тощо. Також, відвідувачам запропоновано понад 24000 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

Шукачі роботи мали можливість дізнатися про вимоги роботодавців до претендентів, домовитися про співбесіду та визначитися із робочим місцем. Безробітним, які відвідали захід, але не підібрали для себе роботу, фахівці з питань зайнятості пропонували інші вакансії, що є актуальними на ринку праці. До того ж нині значно зріс розмір зарплати, яку пропонують роботодавці міста Василькова, району та м.Києва для кваліфікованих робітників – вона становить від 12000 до 18 000 гривень.

Лише за першу годину роботи ярмарку, його відвідали більше півтори сотні безробітних, які отримали від роботодавців інформацію про умови праці, рівень заробітної плати та кар’єрного зростання.

Підприємства презентували власні інформаційні матеріали, проспекти, буклети, військові частини представляли демонстраційні матеріали, рекламуючи переваги військової служби за контрактом.

Ярмарок відвідали понад 322  шукаючих роботу безробітних громадян та близько 75 осіб з числа зайнятого населення. Всі вони скористалися можливістю провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування та 36 осіб отримали запрошення відвідати підприємства для більш детального ознайомлення.

На підведенні підсумків роботи Ярмарку директор центру зайнятості Олена Миколайчук подякувала представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю зазначивши, що Ярмарок вакансій – це корисний захід як для роботодавців так і шукачів роботи.

Trackback from your site.

Leave a comment