Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Written by administrator on . Posted in Cвята, Освіта

Перша неділя жовтня сповіщає нам про свято людей найблагороднішої і найвідповідальнішої професії – освітян.

02 жовтня у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти за участі педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. 

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти міста звернувся Васильківський міський голова Володимир Сабадаш: “Дорогі освітяни! Ви готуєте дітей і молодь до майбутнього, навчаєте бути достойними людьми, любити рідну країну та своє місто. Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю подальших успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я та людської поваги”.

У цей святковий день, за високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління та, з нагоди професійного свята кращих працівників освіти було нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України, Грамотами і Подяками Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради. Відзнакою “За відданість справі” були нагороджені 11 педагогічних працівників закладів освіти міста, педагогічний стаж яких більше 50-ти років.

Святковий настрій усім присутнім освітянам подарували творчі вокальні та хореографічні колективи Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, а також запрошені зірки української естради – гурт 

“Made In Ukraine”.

Trackback from your site.

Leave a comment