ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІН ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Written by administrator on . Posted in Область

01 жовтня 2019 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш взяв участь у черговому засіданні робочої групи з вивчення пропозицій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області.

Засідання проходило під головуванням заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського за участі представників департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, членів робочої групи, сільських та селищних голів області.

На засіданні було презентовано проект змін до перспективного плану формування територій громад Київської області, розглядалися пропозиції щодо складу у тому числі і Васильківської міської об’єднаної територіальної громади.

Під час засідання присутні мали можливість висловити свої пропозиції, надати аргументи та провести обговорення, а також поставити фахівцям питання та отримати відповіді щодо спроможності майбутніх потенційних громад, економічних розрахунків, відповідності Методиці формування спроможних територіальних громад.

Trackback from your site.

Leave a comment