Увага конкурс!

Written by administrator on . Posted in Економіка

«Краща торговельна мережа продовольчих супермаркетів міста Василькова-2019 року»

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради запрошує жителів міста Василькова  прийняти участь в голосуванні,  з метою визначення кращої мережі продовольчих супермаркетів міста Василькова.

Практично кожен мешканець міста приходить до мережевих магазинів для придбання товарів, розраховуючи на якість продукції та професійне обслуговування. В місті Василькові на сьогодні налічується 4 найбільших торговельних мережі продовольчих супермаркетів, які роблять вагомий внесок в продуктове забезпечення містян. Кожна мережа має свої переваги та недоліки в роботі, але є по своєму улюбленим та найбільш відвідуваним місцем для придбання продовольчої групи товарів.

Тому, пропонуємо разом визначити кращу мережу продовольчих  супермаркетів міста Василькова у 2019 року, шляхом електронного голосування, яке триватиме з 01 жовтня 2019 року по 01 листопада 2019 року через вхід в групу «Форум Вільних Людей».

Загальні критерії для визначення переможця:  якість товару, цінова політика,  зовнішній вигляд приміщень та продавців, охайність та ввічливість персоналу, швидкість та якісь обслуговування, наявність цінників  на товарах, асортимент товару, а також відсутність прострочених товарів на полицях супермаркету.

Ваші пропозиції та зауваження пропонуємо зазначати в коментарях до публікації для подальшого узагальнення та передачі управителям магазинів, з метою покращення рівня обслуговування  містян та забезпечення якості товарів.

За результатами  проведеного конкурсу переможець отримає звання «Краща торговельна мережа супермаркетів міста Василькова 2019 року» та буде нагороджений відзнакою від Васильківської міської ради.

В голосуванні приймуть участь наступні супермаркети:

  • «Еко-маркет»
  • «АТБ» (вул. Грушевського та вул. Декабристів)
  • «Фуршет»
  • «Сільпо»

 

Trackback from your site.

Leave a comment