засідання Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту

Written by administrator on . Posted in засідання

З метою покращення роботи у сфері фізичної культури та спорту в місті Василькові, удосконалення механізму взаємодії органів міської влади та спортивних федерацій, організацій,  фізкультурно-спортивних товариств та громадських об’єднань, рішенням виконавчого комітету № 346 від 29.08.2019 утворено Координаційну раду з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті Васильківської міської ради. 25 вересня 2019 року відбулось перше засідання.

Голова координаційної ради – перший заступник Васильківського міського голови Гурєєв Володимир Володимирович ознайомив присутніх  з досягненнями та покращенням спортивної інфраструктури за останні два роки. Секретар координаційної ради – начальник відділу молоді та спорту Воронова Людмила Леонідівна відзвітувалась про хід виконання міської «Програми розвитку молоді та спорту на 2019 рік» та провела аналіз ефективності використання бюджетних коштів на реалізацію молодіжних та спортивних заходів.

Члени координаційної ради долучились до обговорення проекту Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік, порушили ряд проблемних питань, які будуть враховані у наступному році.

У засіданні взяв участь Почесний громадянин міста Василькова, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії з легкої атлетики Донськой  Семен Абрамович, якій зазначив, що за останній рік розвиток фізичної культури та спорту в місті Василькові набрав нових обертів.

Trackback from your site.

Leave a comment