Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Written by administrator on . Posted in Конкурс

Васильківська міська рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:
Васильківська міська рада:
Управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфрастуктури:

головний спеціаліст з питань державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради.

 Основні вимоги до кандидата:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • посадова особа, яка буде виконувати функції з проведення інспекційних заходів (головний державний інспектор) повинна мати вищу освіту будівельного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра і стажем роботи за фахом на державній службі не менше як три роки або у сфері містобудування, будівництва та архітектури, не менш як 3 роки;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років;
  • знання законів, нормативно – правових актів з питань будівництва, архітектури та діяльності місцевого самоврядування, діловодцтво;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Конкурс проводиться у формі іспиту. Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення. Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: вул. Соборна 56, м. Васильків, Київська область, 08600, телефон для довідок: 2-22-60, кабінет № 7. Конкурсна комісія виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment