Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in нарада

23 вересня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній.  В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень. Зокрема:

До відділу звернень громадян на минулому тижні через урядову гарячу лінію надійшло 9 звернень мешканців (щодо отримання соціальної допомоги, отримання субсидій, забезпечення аптек ліками), 2 запити на публічну інформацію (земельні питання),13 звернень мешканців (щодо житлово-комунальних, земельних та трансортних питань).
В КП “Васильківтепломережа” триває підготовка до нового опалювального сезону, здійснюється перевірка готовності до роботи котелень та внутрішньо будинкових мереж теплопостачання.
На мережі водопостачання, в зв”язку з ремонтними роботами, які РЕМ проводитиме на ТП 131, тимчасово призупинено роботу свердловин №№17,18, що спричинить перебої з водопостачанням в мікрорайоні Масив. Також, в зв”язку з аварійною ситуацією, яка склалася на мережі ХВП по вулиці Небесної Сотні, тимчасово відсутня подача води по вулицям Пушкіна, Заводська, К. Основ”яненка та прилеглих провулках. По вулиці Комарова до мережі холодного водопостачання буде підключено сьогодні ще один будинок.
В управлінні з питань економіки та власності протягом тижня розглядались звернення громадян щодо виїзної торгівлі, проводилась робота щодо орендних та претензійних справ.
В освітніх закладах міста для керівників проводяться методичні наради та тренінги. На цьому тижні у загальноосвітніх навчальних закладах заплановано засідання виконавчого комітету учнівського парламенту, 27-29 вересня відбудуться обласні змагання з боксу, а 02 жовтня  – урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
Фахівцями управління культури, туризму та охорони культурної спадщини на минулому тижні було проведено засідання круглого столу “Розвиток туризму у тисячолітньому Василькові”, а також, на оглядовому майданчику на території історичних Валів було встановлено інформаційний стенд “Фрагмент валу Х ст.”.

На обліку в управлінні соціального захисту перебуває 569 учасників АТО.

Trackback from your site.

Leave a comment