Урочистості з нагоди Дня рятівника України

Written by administrator on . Posted in Cвята

17 вересня в нашій державі відзначається День рятівника України. Сьогодні відбулися урочистості з нагоди професійного свята  сильних і відважних людей.
Привітати працівників цивільного захисту України завітали: керівництво міста та району, представники духовенства, мешканці та творчі  колективи. 

“Сьогодні свято людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
Бажаю усім міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів” – зазначив у своєму виступі міський голова Володимир Сабадаш і нагородив грамотами Васильківської міської ради керівника та особовий склад Васильківського РВ ГУ ДСНС України в Київській області за високий професіоналізм в роботі, сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та у зв’язку із відзначенням Дня рятівника.
Начальник Васильківського районного відділу ДСНС Олександр Сук подякував міській та районній радам, селищним головам за постійну підтримку, розуміння і злагодженість у роботі, з повагою згадав ветеранів служби, висловив вдячність усім рятівникам підрозділу за вірність обов”язку, витримку, стійкість і відвагу.

Trackback from your site.

Leave a comment