Васильків відзначив свою 1031-у річницю

Written by administrator on . Posted in Cвята

«З Днем народження, Васильків!»

14 вересня 2019 року місто Васильків Київської області відзначив свою 1031-шу річницю.

Вже з самого ранку розпочалися святкові заходи з нагоди Дня народження міста: відкриття спортивного майданчика у Васильківській загальноосвітній школі №1, на центральній площі вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» Центру дитячої та юнацької творчості веселою «Руханкою» закликали усіх мешканців міста прокидатись та приєднуватись до святкувань. А в цей час вже тривала реєстрація учасників ІІІ легкоатлетичного забігу «VASYLKIV RUN». Учасники-переможці забігу були нагороджені грамотами Васильківської міської ради, медалями та цінними подарунками. Новинкою цьогорічного свята став відкритий чемпіонат міста Василькова з легкої атлетики «Стрибки на майдані».

На Васильківському міському спортивному комплексі до Дня міста та Дня фізичної культури і спорту України протягом дня відбувались спортивні змагання з волейболу та футболу. Центром уваги та справжньою святковою подією був фестиваль фарб «HOLY», який проходив у парковій зоні стадіону і зібрав не тільки малечу, а й  дорослих.

На центральній вулиці Грушевського та у скверах відбувалися  фестиваль національної їжі «Смакуй по васильківськи», виставка робіт народних умільців Васильківщини, виставка фото робіт «Спортивні миттєвості 2019» та «Збережемо пам´ятку Василькова», майстер-класи та розваги для дітей.

О 17.00 годині на центральній площі розпочався святковий концерт за участі творчих колективів міста Василькова. Та найбільшою радістю і гордістю для усієї васильківської громади стало встановлення Рекорду України масового виконання танцю HIP-HOP, у якому, за підрахунками, взяли участь 1453 дитини.

У парку Т.Г. Шевченка грав військовий оркестр, а учасники хору ветеранів дарували глядачам свої пісні.

Святкування продовжились виступами зірок української естради та яскравим піромузичним феєрверком.

 

Trackback from your site.

Leave a comment