Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

16 вересня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, міськрайонних служб.
В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень. Володимир Сабадаш привітав усіх із встановленням учнями васильківських шкіл Рекорду України масового виконання танцю HIP – HOP.

Начальник Васильківського МВ ГУ МВС Пелех Михайло Іванович доповів, що за поточний місяць зареєстровано 359 заяв і повідомлень, 17 з яких внесено до реєстру досудових розслідувань. Розкрито групу осіб, які здійснювали грабежі у дачних будинках.Також, повідомив, що працівниками поліції було забезпечено охорону правопорядку під час проведення заходів з нагоди 1031-ї річниці міста Василькова.

За повідомленням начальника Васильківського РВ ГУ ДСНС Олександра Миколайовича Сука на минулому тижні в місті Василькові виникло 8 пожеж. Проводиться інформаційна робота з населенням щодо попередження виникнення пожеж.

Тісовський Михайло Володимирович – військовий комісар Васильківського об”єднаного комісаріату повідомив про відпрацювання особовим складом заходів щодо залучення громадян до військової служби за контрактом, проведенню зборів резервістів.

У пенсійній реформі відбулися зміни у законодавстві щодо внутрішньо переміщених осіб, про що розповіла керівник Васильківського управління пенсійного фонду України в Київській області Проскурня Ганна Іванівна.

У відділі звернень громадян перебуває 32 звернення. На минулому тижні через урядову гарячу лінію надійшло 3 звернення мешканців, 1 запит на публічну інформацію. Звернення стосуються перерахунків за теплопостачання, житлово-комунальних питань та нарахування субсидій.

13 вересня 2019 року відбулася подача води з нового трубопроводу Комарова-Польова.

Trackback from your site.

Leave a comment