Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди 1031-ї річниці міста Василькова

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, Виконком, Громада, Депутати, Міський голова

Дорогі васильківці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята – 1031-ї річниці Василькова. Це особливий день, бо День народження рідного міста – це свято єднання, яке об’єднує усіх, кому дорогі його вулиці, будівлі, його історичне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції та розбудовував.

Усі досягнення, якими багатий Васильків, складаються із щоденної праці, знань і талантів, творчих ідей та проектів. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Велика увага приділяється закладам освіти, культури та спорту, на ремонт і покращення матеріально-технічної бази яких, з місцевого бюджету, виділяються значні кошти. Але сьогодні неможливо вирішити всі проблемні питання лише коштом місцевого бюджету, тому ведеться активна робота із залучення в місто субвенцій з державного та обласного бюджетів.

Цьогоріч нам вдалося залучити 10 млн гривень з обласного та 40 млн гривень з державного бюджетів на будівництво нової Васильківської ЗОШ №6, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу у Васильківському НВК №4 відбулося за спів фінансування державного та місцевого бюджетів, а капітальний ремонт спортивного майданчика Васильківської ЗОШ №1 був проведений за державні кошти. Також, за кошти місцевого бюджету були проведені капітальні ремонти дахів ДНЗ №10 та ДНЗ №1«Ластівка», капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №6 та поточні у загальноосвітніх навчальних закладах. За кошти державного і місцевого бюджетів був проведений капітальний ремонт приміщення Васильківської станції юних техніків.

У Василькові активно проводяться роботи з благоустрою. Здійснено капітальний ремонт доріг по вулицях: Нижня та Верхня Лугова,  Лермонтова, Романтичній, Леваневського. Ситника, Небесної Сотні, Преображенській, Суворова, П. Мирного, Княжій; частини дороги по вулицях Маяковського, Покровській, Квітки – Основ’яненка, провулках Цегельному, Леваневського.

Також, виконані поточні ремонти доріг по вулицях: Грушевського, в/м №11, Г. Сагайдачного, Покровській, Декабристів, Соборній, Володимирській, Сонячній, 1-го Травня, Космонавтів, Бурки, О. Лістрового, Тракторній, Небесної Сотні, Гагаріна, Донбасівській, Шевченка, Чкалова, Гончарній, Княжій та по другому провулку Дніпрельстан.

По вулиці Шевченка, для безпеки пішоходів, збудовано новий тротуар, проведено капітальний ремонт частини тротуару по вулицях Володимирській, Грушевського, Преображенській та ремонт між будинкових проїздів біля будинків у військовому містечку. На цьому ми не зупинимося і будемо продовжувати роботу в цьому напрямку.

Здійснено капітальний ремонт мережі зовнішнього трубопроводу холодного водопостачання по вулицях Комарова-Польова, що забезпечить мешканців якісною водою, продовжуються роботи з будівництва напірного водогону Тракторна-Соборна (друга черга).

Багато зроблено в місті по освітленню вулиць і провулків за кошти державного та місцевого бюджетів, це вулиці Кармелюка, Згоди, В. Лугова, Романтична, Хлібна, Соснова, Лесі Українки, Молочна, Михайлівська, Тургенєва, Миру, Покровська, військове містечко №11, Соборна, Донбасівська, Княжа, О. Лістрового, Київська, Гончарна, Керамічна, Козацька, Тракторна, Березова, Небесної Сотні, Виговського, Лермонтова, Космонавтів, Княгині Ольги, Маяковського, Республіканська та провулки Зарічний, Дачний, Саносвітній, Першотравневий, Радгоспівський, Кармелюка.

Здійснено реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Г. Сагайдачного та монтаж освітлення пішохідного переходу по вулиці Декабристів на перехресті з дорогою вулиці Ватутіна.

Облаштовані дитячі майданчики по вулицях Чкалова, І. Мазепи, О. Лістрового, Кармелюка, Грушевського, Шевченка, Середи, Терешкової, Нахімова, Комарова, Донбасівській, провулку Цегельному, спортивних майданчиків по вулицях Грушевського, Декабристів та в парку «Берізки».

Продовжується реконструкція парку Воїнам – інтернаціоналістам, проведено капітальний ремонт  Меморіалу Слави.

З червня 2019 року школярам міста забезпечено безкоштовний проїзд у міському транспорті.

Нам вдалося залучити кошти компанії «ЕСКО» для впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності у ДНЗ №№ 4,5,9,12. Вперше для міста ми почали співпрацю з міжнародною фінансовою організацією НЕФКО у сфері модернізації вуличного освітлення з використанням сучасних енергоефективних технологій.

В планах – продовження осучаснення вулиць міста, облаштування зон відпочинку тощо.

Впевнений, що з кожним роком наше місто ставатиме кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання містян.

Дякую кожному з Вас, шановні васильківці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій міста, на покращення добробуту.

Нехай щастя, здоров’я, любов, мир і достаток живуть у кожному домі і в кожній родині. Хай із кожним роком розквітає наш рідний Васильків!

Trackback from your site.

Leave a comment