Васильківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області інформує

Written on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

7 вересня о 12:05 до оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення про пожежу в місті Васильків на вул. Бурки. На місце виклику було направлено черговий караул 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Васильків. По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить лісова підстилка. Пожежу локалізовано о 12:26 та повністю ліквідовано о 12:48.

На місці події працювали 5 чоловік особового складу та1 одиниця техніки. Причина пожежі наразі встановлюється.
Рятувальники нагадують, що такі пожежі, як правило, скоюються через необережне поводження з вогнем людьми. Тож, будьте уважними, коли зупиняєтесь на відпочинок на узбіччі доріг, пильнуйте за дітьми, не кидайте недопалки і не залишайте не загашеними вогнища. Пам’ятайте, що вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Руйнується гумус, гинуть ґрунтоутворювальні організми та бактерії.
Це призводить до погіршення якості ґрунтів і, як наслідок, до зниження урожайності. До того ж, спалювання сміття і трави можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
Васильківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ