Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Міський голова, нарада

09 вересня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася чергова апаратна нарада з заступниками, керуючим справами, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
Володимир Сабадаш зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях, зокрема щодо підготовки святкових заходів до 1031-ї річниці міста Василькова та чергової сесії Васильківської міської ради.

Так, на минулому робочому тижні до відділу звернень громадян через урядову гарячу лінію надійшло 6 звернень мешканців міста щодо перерахунків за теплопостачання та житлово-комунальні питання (відсутності водопостачання по вулиці Комарова).

В сфері освіти відбулася нарада керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, проводиться роз”яснювальна робота з батьками щодо необхідності щеплень.

Станом на 09.09.2019 року у КП “ККП м. Василькова” залишається проблемним питання з водопостачанням на верхніх поверхах у багатоквартиних будинках та по вулиці Комарова.

Також, триває підготовка до опалювального сезону, готовність котелень перевірено.

Trackback from your site.

Leave a comment