Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міський голова, нарада

03 вересня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася чергова апаратна нарада з заступниками, керуючим справами, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
Володимир Сабадаш зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях.

Так, на минулому робочому тижні до відділу звернень громадян через урядову гарячу лінію надійшло 12 звернень мешканців міста, в основному щодо відсутності водопостачання та 2 запити на публічну інформацію. На розгляді у відділі звернень перебуває 1 петиція.

В Управлінні соціального захисту населення проводиться робота щодо питань монетизації пільг. 06 вересня запланована зустріч працівників Управління з категорією пільговиків у в/м.

У сфері енергозбереження та енергоефективності заплановано заходи з бухгалтерського обміну для ОССБ.

Триває підготовка до відзначення 1031-ї річниці міста Василькова. З програмою святкових заходів можна ознайомитись на офіційному сайті Васильківської міської ради та у соціальних мережах.

КП “ККП м. Василькова” продовжує роботи по ліквідації поривів на мережах холодного водопостачання.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі