Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком, Міський голова

29 серпня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились 39 проектів рішень, підтримано – 32:

1. Про внесення змін у штатні розписи установ освіти Васильківської міської ради станом на 01 вересня 2019 року.
2. Про відкриття додаткової дошкільної групи у закладі дошкільної освіти № 4 «Сонечко» Васильківської міської ради.
3. Про організацію та проведення у місті Василькові Київської області призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у жовтні – грудні 2019 року.
4. Про утворення Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.
5. Про оновлення складу приймальної комісії по відбору усіх категорій дітей з обмеженими можливостями, що можуть користуватися послугами Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Васильківської міської ради «Здоров’я» та затвердження нової редакції Положення про міську приймальну комісію по відбору усіх категорій дітей з обмеженими можливостями, що можуть користуватися послугами Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Васильківської міської ради «Здоров’я».
6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Василькова».
7.  Про затвердження форм посвідчення, диплому та відзнаки Почесного громадянина міста Василькова.
8. Майнові та житлові права дітей (14 питань).
9. Про затвердження протоколу № 1 від 27.08.2019 року засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямуваннякоштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення осіб, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію житло у 2019 році.
10. Про затвердження витягів з Протоколу №8 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення від 21 серпня 2019 року.
11. Про затвердження форм (таблиць) розрахунків тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
12. Про впорядкування поштової адреси житловому будинку.
13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.
14. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
15. Про впорядкування адреси земельній ділянці.
16. Про затвердження тарифів на платні медичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Васильківська міська стоматологічна поліклініка» Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment