Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з Днем незалежності України

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, Міський голова

Шановні васильківці!
Від імені Васильківської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю Вас з 28-ю річницею незалежності України.
28 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулась як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Незалежність – не подарунок, а найвища нагорода за любов до своєї країни. Процвітання, втілення в життя всіх планів і задумів, прагнення до єдності та порозуміння – все це є надійною запорукою щасливого майбутнього!

Ми відновлюємо наше місто і відбудовуємо його. Крок за кроком маленькі зміни перетворюються на великі звершення. Нам із вами, шановна васильківська громадо, є чим пишатися і є ще до чого прагнути. Спасибі усім, хто вкладає у розвиток рідного міста працю й інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога. Ми молитимемось за наших воїнів, які виборюють незалежність на Сході, і, з вдячністю, схиляємо голови перед полеглими на цьому довгому шляху.

Я бажаю кожному з нас миру і благополуччя, здоров’я і добробуту! Васильківці заслуговують того, щоб їхні діти і онуки жили в прекрасному європейському місті незалежної, міцної і багатої держави!

Зі святом!

Trackback from your site.

Leave a comment