Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, Міська влада

З метою гідного відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці проголошення незалежності України – знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, 23 серпня 2019 року у Васильківському військовому гарнізоні відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.

На стройовому плацу вишикувався особовий склад військових частин Васильківського гарнізону. З нагоди свята усіх військовослужбовців та гостей привітав начальник Васильківського гарнізону генерал-лейтенант Кривоножко А.М.

Під звучання Державного Гімну України, у виконанні військового оркестру, прапороносна група підняла Державний Прапор України.

В урочистому заході взяли участь перший заступник Васильківського міського голови В.В. Гурєєв, керуючий справами виконавчого комітету Борковська С.П., депутати Васильківської міської ради, військовослужбовці, керівники структурних підрозділів, представники духовенства та громадськість міста.

Перший заступник міського голови Володимир Гурєєв, звертаючись до військовслужбовців та громади, зазначив:

«Дорогі наші військовослужбовці – захисники України, шановна громадо!

Від імені Васильківського міського голови, міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з Днем Державного Прапора і 28-ю річницею незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Щороку, напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Під нашим прапором ми можемо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами батьків і дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу – Україну. Державний прапор України став не просто предметом національної гордості, а нашим оберегом і символом єднання українців всього світу. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність і зараз наші хлопці захищають рідні кордони нашої держави на Сході країни із жовто-блакитним прапором в серці. Ми молимось за наших воїнів, і, з вдячністю, схиляємо голови перед полеглими на цьому довгому шляху.

Бажаю кожному з нас миру і благополуччя, здоров’я і добробуту, щедрої долі та щасливого майбутнього народу України!»

За бездоганну військову службу, зразкове виконання службових обов´язків, професіоналізм, патріотизм та, з нагоди відзначення Державного Прапора і 28-ї річниці незалежності України, військовослужбовці військових частин Васильківського гарнізону були нагороджені грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради.

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment