АПАРАТНА НАРАДА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written on . Posted in Міський голова, нарада

19 серпня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася чергова апаратна нарада з заступниками, керуючим справами, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
Володимир Сабадаш зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях.

Так, на минулому робочому тижні до відділу звернень громадян через урядову гарячу лінію надійшло 1 звернення, 5 звернень мешканців міста щодо освітніх та житлово-комунальних питань та 5 запитів на публічну інформацію.

Продовжується оздоровлення дітей міста на базі “Івушка” с. Лиман, Татарбунарського району Одеської області та у Васильківському НВК №4, де розпочав свою роботу мовний табір з вивчення німецької та англійської мов.

Триває підготовка заходів з відзначення Дня Державного Прапору України (23 серпня), 28-ї річниці незалежності України (24 серпня) та 1031-ї річниці Дня міста Василькова (14 вересня). З програмою свята можна ознайомитись на офіційному сайті Васильківської міської ради та у соціальних мережах.

КП “ККП м. Василькова” продовжує роботи по встановленню дитячих майданчиків, а також здійснює контроль за роботами з будівництва тротуару по вулиці Шевченка.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі