Оголошується фотоконкурс «Збережемо пам’ятку Василькова»

Written by administrator on . Posted in Культура

Васильківська міська рада та Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради оголошують «Збережемо пам’ятку Василькова». До участі у конкурсі запрошуються  всі, хто захоплюються фотографією і хочуть, щоб їх роботи побачили та оцінили васильківці. Кінцева мета фотоконкурсу – створити календар пам’яток м.Василькова на 2020 рік.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають відображати культурну спадщину міста Василькова. На фотографіях обов’язково мають бути зображенні пам’ятники, ландшафти, пам’ятки археології чи архітектурні споруди, які мають історичне значення для нашого міста Василькова.

Фотографії надсилаються на адресу організаторів конкурсу konkyrsvasl@gmail.com   або приймаються в електронному і друкованому вигляді разом з анкетою за адресою: м. Васильків,   вул. Володимирська, 2,  понеділок – п’ятниця  з 9:00 до 15:00.

Роздільна здатність (якість) знімка має бути не менше 300 пікселів/дюйм у форматі .jpg. Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.

У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс».

Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

Фотографії, які оберуться робочою групою і отримають найбільше голосів, будуть використані для створення календарю. Найкращі три роботи, обрані робочою групою, отримають заохочення.

Фотографії можна надсилати – з 18 квітня 2019 року  по 31 серпня 2019 року.

Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

Фотоконкурс є некомерційним заходом. Участь безкоштовна. Для фінансового забезпечення залучаються кошти організаторів, благодійних фондів, спонсорів, меценатів та джерел, не заборонених законодавством.

Витрати, пов’язані з підготовкою матеріалів та на забезпечення своєї участі у фотоконкурсі йдуть за рахунок учасників або їх спонсорів.

Оргкомітет готовий розглянути будь-які пропозиції від організацій і фізичних осіб щодо співпраці, спонсорства чи іншої участі в проведенні фотоконкурсу.  Організатори звітують про використання фінансової допомоги.

Деталі за Тел.(050) 388 56 48

Положення про фотоконкурс «Збережемо пам’ятку Василькова»

Додаток до Положення про фотоконкурс  «Збережемо пам’ятку Василькова»

Trackback from your site.

Leave a comment