ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ З НАГОДИ 15 РІЧНИЦІ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Written on . Posted in Без категорії

У ВАСИЛЬКОВІ В БРИГАДІ ТАКТИЧНОЇ АВІАЦІЇ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ «ЦЕНТР» ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ З НАГОДИ 15 РІЧНИЦІ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Урочистий мітинг розпочнеться 3 серпня об 11:00 за участю керівного та особового складу Васильківського гарнізону, представників місцевої влади, духовенства, ветеранів Повітряних Сил. 

В програмі святкового дня: урочисте шикування, виступи керівного складу гарнізону, нагородження кращих військовослужбовців, статистичний показ основних зразків озброєння та військової техніки, презентація українського державного центру позашкільної освіти з авіамоделювання, виступ військового оркестру і смачна солдатська каша.
Запрошуємо Васильківчан та гостей міста, волонтерів і ветеранів Збройних Сил України з родинами відвідати День відкритих дверей.

Довідково: 3 серпня з 10:30 від КПП військової частини А1789 до аеродрому курсуватиме автобус для перевезення гостей, завершиться святкування о 14:00.

Журналістам, які бажають висвітлити даний захід, 2 серпня до 18:00 надіслати дані (назва ЗМІ, ПІБ журналіста та оператора) на електронну адресу прес-центру повітряного командування «Центр» press-kli@ukr.net або звертатись за телефоном 098 399 75 77, контактна особа Киналь Любов. Збір о10:00 на КПП військової частини А1789.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі