ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

Written by administrator on . Posted in Економіка

 Сучасні правила ділових взаємовідносин в області ведення бізнесу вимагають від підприємців все більш прозорих дій, в основі яких лежить вихід з тіньових схем і офіційна реєстрація підприємства. Сьогодні  державою  створені сприятливі  умови  для реєстрації бізнесу не виходячи  з дому –  он-лайн   реєстрація  юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Вартість такої послуги –  БЕЗКОШТОВНО.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Документи для проведення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців осіб та юридичних осіб в електронній формі подаються особисто заявником через персональній кабінет на веб-сайті «Онлайн будинок юстиції», який доступний за посиланням https://online.minjust.gov.ua

Реєстрація  юридичної особи та фізичної-особи підприємця на підставі документів, поданих в електронній формі  проводиться незалежно від місця знаходження юридичної чи фізичної особи в межах України.

Електронна ідентифікація заявника та підпис заповненої заяви здійснюється через електронний цифровий підпис (ЕЦП), тому першочергово необхідно його  отримати в таких інстанціях:

1) Акредитований центр сертифікації ключів органів Юстиції

2) Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України

3) Акредитований центр сертифікації ключів ПАО КБ «ПриватБанк»

4) Акредитований центр сертифікації ключів АТ «ОЩАДБАНК»

5)АЦСК Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»

6) АЦСК ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»

та інші.

Перелік документів, необхідних для державної реєстрації фізичної особи-підприємця та юридичної особи зазначено у ст.17 та 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Одночасно з подачею документів для державної реєстрації фізичної особи підприємцем у електронній формі може бути подана заява на обрання спрощеної системи оподаткування.

Після завершення реєстрації передбачена можливість завантажити файл з Випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців.

Як це працює  

    Інформація  підготовлена Управлінням з питань економіки та власності Васильківської міської ради

Trackback from your site.

Leave a comment