Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міська рада, нарада

01 липня 2019 року під головуванням першого заступника Васильківського міського голови Володимира Гурєєва відбулася чергова апаратна нарада з заступниками, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.

Володимир Гурєєв зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях. Зокрема зазначив, що на минулому тижні відбулося багато важливих міських заходів – міський зліт випускників, святковий концерт до Дня Конституції України, міський рок-фестиваль “Vasyliv-Fest”. Усі заходи пройшли на високому рівні. Також, 29 червня учні шкіл поїхали відпочивати на міську базу відпочинку “Івушка” (І заїзд).

Начальник управління соціального захисту населення Людмила Бурсова поінформувала присутніх, що на минулому тижні прийнято 150 заяв від багатодітних родин на виплату допомог. Оформлено путівки для дітей, хворих на ДЦП та проплачено 10 путівок для учасників аварії на Чорнобильській АЕС. Людмила Воронова – начальник відділу молоді і спорту повідомила, що продовжується турнір міста з шахів. 28 червня до Дня Конституції України були проведені змагання з волейболу. На 27 липня заплановано турнір з дворового футболу.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ