Засідання робочої групи

Written by administrator on . Posted in Без категорії

25 червня 2019 року перший заступник Васильківського міського голови Володимир Гурєєв провів засідання  робочої групи з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Василькова Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року за участі керівників УЖКГ, відділу освіти, комунальних підприємств, управляючих компаній, представників ПРаТ “Київоблгаз”. 

На порядок денний виносились питання:
1. Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціально-культурного призначення м. Василькова до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та забезпечення його сталого проходження.
2. Проблемні питання щодо виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року.
3. Співпраця підприємств, організацій різних форм власності та управляючих компаній з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року.Укладання договорів.
4. Про оснащення багатоквартирних житлових будинків загально будинковими засобами обліку теплової енергії та водопостачання.
5. Робота з населенням з питань погашення заборгованості та перерахунків за надання послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення.
6. Забезпечення готовності автодорожньої техніки, паливно-мастильних та посипкових матеріалів.
7. Різне. 

Trackback from your site.

Leave a comment