Увага суб’єктам господарювання та мешканцям міста Василькова!

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради на виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України  від 27.12.2017 року №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року», п.7 заходів, запрошує всіх суб’єктів господарювання та мешканців міста Васильків прийняти участь у засіданні   круглого столу з питань захисту прав споживачів за участю фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Київської області.

Будуть розглядатись наступні питання:

  1. Особливості здійснення заходів державного контролю на предмет додержання операторами ринку законодавства про харчові продукти. Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;
  2. Забезпечення прав споживачів у разі придбання ними товарів (неналежної та належної якості);
  3. Профілактика захворювання  на ботулізм;
  4. Різне

Круглий стіл відбудеться 2 липня 2019 року о 10:00   в місті Василькові по вул. Володимирській, 2 в Малому залі Будинку культури (згідно графіку).

Просимо Вас направляти свої пропозиції та  питання, які виникають у повсякденному житті стосовно сфери захисту прав споживачів, для обговорення на   електронну адресу: economic_vasylkiv@ukr.net та за контактним телефоном: 04571 2-22-75.

 

Trackback from your site.

Leave a comment