Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком, Міський голова

25 червня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились питання:

1. Про надання матеріальної допомоги.
2. Про проведення міського  заходу, присвяченого до Дня молоді рок-пікніку «Vasylivfest» 30 червня 2019 року.

3. Про перекриття вулиць 27 червня 2019 року у зв”язку з проведенням щорічного балу випускників.

4. Про житлові та майнові права дитини.

5. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі квітами (трояндами) фізичній особі-підприємцю в місті Василькові  по вул. Володимирській.

6. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі овочами та фруктами (в т.ч. кавунами) фізичній особі-підприємцю в місті Василькові по вул. Декабристів біля  ринку «СІЛУЇН» та по вул. Володимирській біля лазні.

7. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі овочами та фруктами (в т.ч. кавунами) фізичній особі-підприємцю по вул. Декабристів біля  ринку «СІЛУЇН» та по вул. Володимирській.

8. Про внесення  змін в додаток до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 04.10.2011 року № 440 «Про  погодження плану-графіку з відстеження результативності прийнятих виконавчим комітетом та Васильківською міською радою регуляторних актів».

9. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виносної торгівлі біля власного магазину «Каприз» сувенірною та садово-парковою продукцією фізичній особі-підприємцю по вул. Володимирській в місті Василькові.

10. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення комплексу атракціонів на центральній площі міста Василькова.
11. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі (автопричіпу) для реалізації   кави та кондитерських виробів  фізичній особі-підприємцю по вул. Соборній в місті Василькові.

12. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі овочами та фруктами фізичній особі-підприємцю в місті Василькові по вул. Декабристів, що межує з будівлею 1.

13. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виносної торгівлі морозивом з холодильника фізичній особі-підприємцю біля автопричіпу по вул. Соборній в місті Василькові .

14.  Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста.

15. Про впорядкування адреси земельній ділянці.

16. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.

18. Про зміну функціонального призначення  житлової квартири у нежитлове приміщення торгово-офісного призначення.

19. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

20. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

21. Про квартирний облік.

22. Про укладання договору – найму на проживання в гуртожитку.

23. Про видачу ордерів на кімнати в гуртожитках.

24. Про переведення особового рахунку на квартиру в м. Василькові.

25. Про видачу свідоцтва про право власності на квартиру.

Trackback from your site.

Leave a comment