Грантові програми для розвитку підприємництва

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради повідомляє, що з жовтня 2018 року в Україні функціонує американська п’ятирічна програма допомоги USAID «Конкурентно-спроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн. дол. США.

Основними завданнями програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки Украни шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі — МСБ) та стартапів на українському і міжнародному ринках.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Учасниками грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації.

На сьогодні пріоритетними напрямами грантової програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, сфери ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологий.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України.

Грантові заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якого залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованї дяльності та формату підприємства – грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

У разі виявлення зацікавленості підприємств МСБ, фізичних осіб-підприємців, прибуткових і неприбуткових організацій, просимо до 27.06.2019 повідомити Управління та інформацію за формою надіслати в паперовому і електронному вигляді до Кивської облдержадміністрації на електронну адресу: ekon_koda@ukr.net .

Додаток

Trackback from your site.

Leave a comment