Звернення Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Written by administrator on . Posted in Вшанування

Шановна васильківська громадо!

Минає 78 років з того трагічного дня, коли в життя нашого народу ввірвалося жахливе слово «війна». Війна, яка принесла смерть, розруху, нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачену юність. Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Чотири роки жахливих подій забрали життя більше ніж десяти мільйонів українців.

І скільки б не минуло років, ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, які пройшли тяжкими шляхами Другої світової, хто віддав своє життя задля мирного неба, тих, кого до цього часу тривожать фізичні і душевні рани, чиє дитинство і юність овіяло полум’я війни. Адже без пам’яті немає майбутнього.

Нажаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Тому наше основне завдання сучасності – зберегти мир в країні, здолати всі труднощі, об’єднати народ України задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь, які мають жити  у мирній, вільній і незалежній державі.

Шановні васильківці, схилимо голови та пом’янемо душі всіх загиблих та закатованих невинних людей. Світла їм пам’ять!

Trackback from your site.

Leave a comment