Мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

Written by administrator on . Posted in Вшанування

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, 21 червня 2019 року у місті Василькові біля Меморіалу Слави відбувся мітинг.

У меморіальному заході взяли участь ветерани війни, військові, громадськість, які схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та загиблих учасників АТО/ООС.  Вічна і світла їм пам’ять!

До учасників мітингу-реквієму звернувся заступник Васильківського міського голови Ігор Кухаренко: «Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Чотири роки жахливих подій забрали життя більше ніж десяти мільйонів українців. Нажаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Тому наше основне завдання сучасності – зберегти мир в країні, здолати всі труднощі, об’єднати народ України задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь, які мають жити  у мирній, вільній і незалежній державі».

Ігор Вікторович та голова Васильківської міської організації ветеранів ВВв О.В. Агеєв вручили відзнаки Президента України ветеранам війни Гвардії капітану ІІ рангу Гноянко Василю Івановичу та Гвардії сержанту Твердохлібу Андрію Івановичу.

Завершився мітинг урочистим покладанням квітів до Вічного вогню та пам’ятника Невідомому Солдату.

Trackback from your site.

Leave a comment