Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

Written by administrator on . Posted in Без категорії

До уваги обласних державних адміністрацій, всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всієї спортивної спільноти!

“Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує.

З урахуванням основних вимог міжнародних програм “Основи підтримки життя”. “Перший на місці події”, “Професійна підтримка життя” фахівцями МОЗ України спільно з партнерських організаціями та підприємствами було створено мобільний додаток “Dосrаdar” для оперативного пошуку через Iнтернет медичного фахівця для надання особі першої медичної допомоги.

Розділ мобільного додатку «Екстрений виклик” дозволяє особі, яка потребує допомоги, безкоштовно повідомити зареєстрованим у системі рятувальникам ДСНС та патрульним поліцейським, медичним працівникам і особам, які пройшли навчальні курси з надання першої домедичної допомоги про її термінову потребу в отриманні екстреної допомоги за визначенням GPS місцем знаходження.

3 метою запобігання нещасних випадків i розширення можливостей щодо інформування спеціальних служб та медичних фахівців про загрози життю та здоров’ю людей при проведенні тренувального процесу та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, просимо поінформувати суб’єктів сфери фізичної культури і спорту про можливості безкоштовної функції “Екстреного виклику” мобільного додатку Dосrаdar”, – перший заступник Міністра молоді і спорту України Ігор Гоцул

Лист Міністерства молоді та спорту України можна завантижити ТУТ

https://sport-koda.org/acticle/mobilnyy-dodatok-dosradar-ryatuye-zhyttya

Trackback from your site.

Leave a comment