«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало ОДА підтримати воїнів-спортсменів

Written by administrator on . Posted in Без категорії

В Україні 12 травня засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань “Ігри нескорених”.

Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна.

Відповідальність за організацію, підготовку і проведення покладено на Міністерство у справах ветеранів , керівником робочої групи стала Оксана Гаврилюк. До робочої групи увійшлипредставники Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони, експертна група взаємодії з НАТО, Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Мінсоцполітики, благодійних організацій «СтратКом УА» та Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим», Міністерства інформаційної політики, охорони здоров’я та внутрішніх справ, Інваспорту, а також Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Нідерланди.

Під час наради розглянули декі питання організації та забезпечення збірної України для участі в Іграх на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 року. Зокрема відбулася презентація власне самих Ігор, інформування про внесок кожної структури в підготовку спортсменів на всіх рівнях та дискусійне обговорення всіх нагальних питань, про що піде мова нижче.

https://sport-koda.org/acticle/igry-neskorenyh-ministerstvo-u-spravah-veteraniv-zaklykalo-oda-pidtrymaty-voyiniv

Trackback from your site.

Leave a comment