Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міська влада, Міський голова, нарада

18 червня  2019 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. На початку наради міський голова повідомив, що вийшли з ладу дві свердловини, проводяться термінові ремонтні роботи для забезпечення жителів водою.

Зокрема:

  1. Омельченко В.В. – головний спеціаліст відділу звернень громадян – на минулому тижні до міського голови звернулась про допомогу у виділенні земельної ділянки багатодітна мама, яка виховує 6 дітей. Питання розглядається та перебуває на контролі міського голови.
  2. Бурсова Л.П. – начальник Управління соціального захисту населення – змінюється порядок виплати допомоги з обласного бюджету учасникам АТО, зокрема тим, хто перебуває на службі за контрактом.
  3. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 19 червня відбудеться відкриття обласної гри “Джура”, у якій прийме участь команда Васильківського академічного ліцею “Успіх”. У ЗОШ №7 розпочалися ремонтні роботи по водосховищу.
  4. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – триває підготовка до проведення заходів з нагоди Дня Скорботи жертв війни, які відбудуться 21 червня 2019 року о 10.00 годині біля Меморіалу Слави.
  5. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах дітей та сім”ї –  на обліку перебувають 570 учасників АТО та ООС, надходять заяви щодо надання допомоги. Оздоровлено 12 дітей.
  6. Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – проводиться робота з підготовки до опалювального періоду.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ