Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in нарада

10 червня 2019 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергову апаратну нараду з заступниками, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Васильківської міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
Міський голова зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях. Зокрема повідомив присутніх, що вийшла з ладу свердловина, яка обслуговує мікрорайон вулиць Польова, Комарова. Станом на ранок 10 червня вода подається згідно графіку зранку та ввечері, а також здійснюється підвіз води. Також, звернув увагу, що будуть проведені ремонтні роботи по облаштуванню прибудинкових територий по вулиці Грушевського, 21, 23.

  1. Степаненко Т.В. – начальник фінансового управління – усі педагогічні працівники отримають відпускні без затримок та одним платежем.
  2. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян – 6 петицій набирають свої підписи, 1 вже набрала відповідну кількість голосів і перебуває на розгляді.
  3. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – формується список учасників АТО та бойових дій для оздоровлення на базі відпочинку “Івушка” с. Лиман, Татарбунарського району Одеської області.
  4. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – на розгляді знаходиться 1 запит на публічну інформацію по Громадському бюджету. Проводиться робота з орендарями.
  5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 27 червня о 17.00 годині відбудеться міський зліт випускників.  14, 15 червня відбудеться випускний бал для 9-х класів. Продовжується ЗНО. В усіх навчальних закладах міста розпочинаються поточні ремонтні роботи.
  6. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні відбулося засідання робочої групи щодо планування заходів на День молоді 30 червня.

 

Trackback from your site.

Leave a comment