Заслуженому тренеру України Семену Абрамовичу Донському – 85 років

Written on . Posted in Без категорії

Васильківський міський голова Володимир Сабадаш привітав почесного жителя міста Василькова, заслуженого тренера України, суддю міжнародної категорії з легкої атлетики Семена Абрамовича Донського, якому 5 червня 2019 року виповнилось 85 років. 
Семен Абрамович Донський ще в юному віці закінчивши Державний інститут фізичної культури Донський ще два роки навчався на Всесоюзних вищих курсах тренерів у Москві. Після чого почалася його віддана робота в ДЮСШ міста Васильків.
За 25 років праці в цій школі він залучив до активних занять спортом сотні місцевих дітей та дітей службовців військового містечка. Був тренером, старшим тренером шкільних, юнацьких та молодіжних збірних команд Київської області та України зі стрибків.
1982 року при КДІФК було відкрито Школа вищої спортивної майстерності, куди Семена Донського запросили на роботу старшим тренером відділення легкої атлетики. При цьому той факт, що Семен Абрамович живе у Василькові, а щоденно з’являтися на роботу треба було в Києві, до уваги не брався, оскільки новий заклад ніяк не міг вплинути на його вирішення.
І вже понад 30 років цей самовідданий та працелюбний тренер їздить на роботу шість разів на тиждень. Ні час, витрачений на дорогу, ні відстань, не заважає цьому благородному, організованому, пунктуальному чоловікові вчасно опинитися на робочому місці, вирішити низку організаційних питань, після чого провести 3-4-годинне тренування з групою або індивідуально з кожним спортсменом. На його рахунку десятки підготовлених майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу, членів збірної команди України.
Лише за роки Незалежності України підготовлено Семеном Абрамовичем Донським дев’ять чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, одинадцять чемпіонів світу, 37 чемпіонів Європи.
Його досягнення підняли й нині утримують високий імідж України у світі спорту.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі