Соціальний фотопроект «Збережемо пам’ятку Василькова»

Written by 1 admin on . Posted in Культура

Виконавчий комітет Васильківської міської ради та Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради розпочинають соціальний фотопроект «Збережемо пам’ятку Василькова».
До участі у соціальному фотопроекті запрошуються  всі, хто захоплюються фотографією і хочуть, щоб їх роботи побачили та оцінили васильківці.  Кінцева мета соціального фотопроекту – створити календар пам’яток м.Василькова на 2020 рік.

Обов’язкова умова участі у проекті – роботи мають відображати культурну спадщину міста Василькова. На фотографіях обов’язково мають бути зображенні пам’ятники, ландшафти, пам’ятки археології чи архітектурні споруди, які мають історичне значення для нашого міста Василькова.

Фотографії надсилаються на адресу організаторів соціального фотопроекту photovasl2019@gmail.com   або приймаються в електронному і друкованому вигляді разом з анкетою за адресою: м. Васильків,   вул. Володимирська, 2,  Сектор охорони культурної спадщни – понеділок – п’ятниця  з 9:00 до 15:00.

Роздільна здатність (якість) знімка має бути не менше 300 пікселів/дюйм у форматі .jpg. Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.

У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотопроект».

Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

Фотографії, які оберуться оргкомітетом і отримають найбільше голосів, будуть використані для створення календарю пам’яток м.Василькова на 2020 рік.

Фотографії можна надсилати – з 01 червня 2019 року по 31 серпня 2019 року.

Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на соціальний фотопроект, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

Соціальний фотопроект є некомерційним заходом. Участь безкоштовна. Для фінансового забезпечення залучаються кошти організаторів, благодійних фондів, спонсорів, меценатів та джерел, не заборонених законодавством.

Витрати, пов’язані з підготовкою матеріалів та на забезпечення своєї участі у соціальному фотопроекті йдуть за рахунок учасників або їх спонсорів.

Оргкомітет готовий розглянути будь-які пропозиції від організацій і фізичних осіб щодо співпраці, спонсорства чи іншої участі в проведенні соціального фотопроекту. Організатори звітують про використання фінансової допомоги.

Деталі за Тел.(050) 388 56 48

Trackback from your site.

Leave a comment