Про створення групи громадських інспекторів з охорони довкілля на території міста Васильків

Written by 1 admin on . Posted in Оголошення

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 102 «Питання реалізації Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища» утворено Державну екологічну інспекцію Столичного округу (далі — Інспекція), повноваження якої поширюються на територію міста Києва та Київській області.
Згідно з ст. 36 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища здійснюється громадськими інспекторами з oхорони довкілля.
Громадські інспектори з охорони довкілля:
– беруть участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавства про охорону навколишнього природного середовища, додержання норм екологічної безпеки та використання природних ресурсів;
– проводять перевірки і складають протоколи про порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища і подають їх органам державного контролю а галузі навколишнього охорони природного середовища та природоохоронними органами для притягнення винних до відповідальності;
– подають допомогу органам державного контролю в галузі oxopoни  навколишнього природного середовища в діяльності по запобіганню екологічним правопорушенням.

Відповідно до Положення про Державну екологічну інспекцію Столичного округу, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України  від 27 листопада 2018 року N 259 « ІІро затвердження Положення про Державну екологічну інспекції Столичного округу», начальник Інспекції призначає громадських інспекторів з охорони довкілля Столичного округу і видає їм посвідчення, організовує їх роботу, надає їм методичну та практичну допомогу.

Організація діяльності та призначання громадських інспекторів з охорони довкілля відбувається відповідно до Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 27.02.2002 N 88 та Інструкції з організації оформлення посвідчень громадських інспекторів з охорони довкілля, затвердженої наказом Держекоінспекції від 08.11.2012 N 215.

Васильківська міська рада пропонує створити групи  громадських інспекторів з охорони довкілля на території міста Васильків та запрошує не байдужих громадян взяти участь в роботі в якості групи  громадських інспекторів з охорони довкілля. З питання створення групи  громадських інспекторів з охорони довкілля на території міста Васильків звертатися в відділ цивільного захисту та охорони довкілля Васильківської міської ради за адресою місто Васильків вул. Володимирська, 2 тел. 2-22-63

Головний спеціаліст відділ цивільного захисту
та охорони довкілля  В.П. Білоножко

 

Trackback from your site.

Leave a comment