Обмін досвідом з містом-партнером Горі (Грузія)

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

З 24 по 30 травня 2019 року, на запрошення муніципалітету міста Горі (Грузія), делегація міста Василькова у складі першого заступника міського голови Володимира Гурєєва, начальника відділу освіти Лілії Козак, тренерів та вихованців Васильківської ДЮСШ прийняла учвсть у святкуванні Дня незалежності Грузії.
В ході візиту відбулися зустрічі та обмін досвідом з делегаціями Латвії, Литви, Ізраїлю та Грузії, проведено заняття у школі лідерів учнівської молоді. Цікаві зустрічі відбулися у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також, з керівниками комунальних служб міста-партнера. Васильківські юні дзюдоїсти провели тижневий збір зі своїми однолітками з Грузії. Спортсменам були організовані оглядові екскурсії в міста – Боржомі, Горі, Тбілісі. Окрім того, вони відвідали багато історичних місць та пам’яток Грузії. Наші спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Горі з дзюдо. Школу дзюдо цього міста знають у всьому світі. Дзюдоїсти Василькова порадували успішними виступами. Серед молодших юнаків ІІ місця завоювали Прохорчук Олександр у ваговій категорії до 42 кг. та Каракін Сергій – до 46 кг. Галай Михайло посів ІІІ місце у ваговій категорії до 38 кг. Серед старших юнаків ІІ місце виборов Потороченко Євгеній у ваговій категорії до 42 кг. ІІІ місця завоювали Юрченко Владислав – до 46 кг. та Лущик Антон – до 66 кг., який виконавши останній переможний кидок, зірвав оплески усього залу.
Тренерський колектив відділення дзюдо, спортсмени та їх батьки вдячні місцевій владі за надану можливість прийняти участь в даному заході та підтримувати зв’язки з дружнім народом Грузії.

 

 

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment