СВЯТКОВІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Written by administrator on . Posted in Cвята, Громада, Діти, Міський голова

31 травня в  місті Василькові відбулися заходи з нагоди святкування Міжнародного  Дня захисту дітей під гаслом «Діти за чисту енергію».

На центральній площі міста для дітей була проведена концертно-розважальна програма, в якій взяли участь сольні виконавці та творчі колективи міста. Діти мали змогу прийняти участь у майстер класах, квестах, автогонках на велогенераторах та велотренажерах, також була організована  виставка геліообладнання, велогенераторів та електромобілів. По закінченню свята усі учасники святкового дійства отримали солодкі подарунки.

Під гаслом «За чисту енергію та здоровий спосіб життя» було проведено велопробіг за участю представників усіх навчальних закладів міста.

У міському Будинку культури відбувся міський фестиваль обдарованої талановитої молоді «Таланти твої, Васильків», в якому взяли участь школярі – переможці олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів. Відкриваючи урочистості Васильківський  міський голова Володимир Сабадаш привітав дітей, батьків та всіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків.

Trackback from your site.

Leave a comment