Апаратна нарада керівників стуктурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Комунальні підприємства, Міська влада, Міський голова, нарада

20 травня 2019 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергову апаратну нараду із заступниками, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Васильківської міської ради. В ході наради було підведено підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
На початку наради міський голова повідомив, що 17 травня, під час позачергового засідання Київської обласної ради, було обрано нового голову Київської обласної ради Миколу Стариченка, а також, зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу усіх структурних підрозділів та акцентував увагу на першочергових завданнях. Керівники структурних підрозділів доповіли про проведені заходи на минулому тижні, зокрема:

1. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян юридичного департаменту – за минулий тиждень до відділу надійшло через гарячу урядову лінію 7 звернень щодо питань по програмі “Доступні ліки” та перерахування рахунків КП “Васильківтепломережа”.

2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – на минулому тижні відбулася координаційна нарада з керівниками комунальних підприємств міста щодо призначення та отримання субсидій в грошовій, готівковій та безготівковій формі. Також відбувся круглий стіл щодо питань безпеки праці. Прийнято 117 заяв від багатодітних родин. На обліку перебувають 7717 осіб пільгових категорій. 23 травня заплановано проведення засідання Центру учасників АТО.

3. Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – опрацьовуються звернення громадян щодо відключення від централізованого опалення.

4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 24 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах (окрім ЗОШ №7) прозвучить останній дзвінок. 21.05.та 23.05.2019 буде проводитись ЗНО. Триває підготовка до відкриття пришкільних таборів. Перший заїзд на базу відпочинку “Івушка” планується 29 червня 2019 року.

5. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні були проведені заходи до Дня вишиванки, Дня Європи та Дня пам”яті жертв політичних репресій.

6. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – відбувається формування дислокацій торгівельної мережі. На розгляді управління перебуває колективна скарга підприємців міста.

7. Партоленко Ю.О. – начальник відділу муніципального розвитку та енергоменеджменту – триває підготовка заходів в рамках проведення Днів сталої енергії.

8. Оглоданий А.Р. – на минулому тижні по місту було 2 пориви мереж холодного водопостачання, які були ліквідовані. Постійно проводяться роботи по прибиранню вулиць, тротуарів, парків і скверів, скошується трава, проводиться ямковий ремонт доріг.

9. Іщук М.М. – директор ЛОК “Хвиля” – басейн готується до профілактичних робіт із серпня місяця. 02 червня відбудуться змагання з плавання.

11. Гурєєв В.В. – перший заступник міського голови – на минулому тижні відбулося багато спортивних заходів. Також, був проведений Всеукраїнський турнір з боксу.

12. Перепелиця Л.О. – заступник міського голови – проектною організацією розробляється проект безпеки дорожнього руху.

Trackback from your site.

Leave a comment