Засідання координаційної ради

Written by administrator on . Posted in Без категорії

15 травня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Володимира Гурєєва відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Васильківської міської ради за участі голови координаційної ради А.Т. Марущака, секретаря О.В. Мазуренко та членів ради Б.І. Корчинського, Т.М. Летко, В.Г. Гаркавенка, А.М. Бойка. На порядок денний виносились питання:

1. Звіт про виконану роботу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Васильківської міської ради за лютий-травень 2019 року.
2. Про концептуальний погляд молоді як фактор розвитку громадянського суспільства в Україні.
3. Про звернення до депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, духовності, моралі, законності та правопорядку, контролю за виконанням рішень міської ради, розвитку громадянського суспільства, засобів масової інформації Васильківської міської ради про проведення консультацій щодо об”єднання зусиль для розгортання роботи по реалізації Указу Президента України “Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні” в м. Василькові.
4. Різне.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment