Диспут з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Written on . Posted in Молодь

У вівторок, 14 травня 2019 року в актовій залі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості з нагоди Міжнародного дня сім’ї відбувся захід-диспут «Сучасне уявлення про ідеалізовану, традиційну сім’ю в Україні ,та можливості її планування», який підготувати та спільно провели Г.О. «Асоціація батьківської громадськості міста Василькова» та Молодіжна громадська рада при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.

На початку заходу голова ГО «Асоціація батьківської громадськості» Крапивна Наталія Ростиславівна окреслила основні орієнтири розвитку української сім’ї та фактори, які впливають на розвиток та планування сімей. Далі по черзі виступаючі доповнювали або виступали з репліками які підкреслювали ті чи інші питання. Загалом відбулась дуже жвава та насичена дискусія, яка зачепила велику кількість цікавих питань що стосуються сімейних традицій та сучасної Української сім’ї.

В заході взяли участь представники Васильківського авіаційного коледжу НАУ, Васильківського професійного ліцею та учні Васильківських загальноосвітніх шкіл №1 та №2.

Захід відбувся за ініціативою радника Васильківського міського голови Снігірьова С. А.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі