АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in Міська влада, Міський голова, нарада

13 травня 2019 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергову апаратну нараду з заступниками, секретарем міської ради, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.
На початку наради міський голова представив усім присутнім нового заступника з питань діяльності органів виконавчої влади Кухаренка Ігоря Вікторовича, а також, зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях. Керівники структурних підрозділів доповіли про проведені заходи на минулому тижні, зокрема:

1. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян юридичного департаменту – за минулий тиждень до відділу надійшло через гарячу урядову лінію 5 звернень щодо вирішення соціальних та житлово-комунальних питань, 1 запит на публічну інформацію і 5 заяв від мешканців міста.

2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – отримано 80 пакунків малюка. На минулому тижні відбулася селекторна нарада керівників підрозділів соціального захисту населення Київської області за участі Міністра соціальної політики України А. Реви щодо  розгляду питань грошової компенсації по субсидіям згідно Постанови Кабінету Міністрів №373. Також, була внесена пропозиція про проведення засідання Центру учасників АТО на цьому робочому тижні.

3. Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – на минулому тижні відбувалося опрацювання Закону “Про житлово-комунальні послуги”, який вступив в силу з 01 травня 2019 року.

4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 4 ДНЗ протягом року працювали за новою програмою “Впевнений старт”. Програма ґрунтується на засадах особистісно орієнтованого, інтегрованого, компетентісного, діяльнісного підходів до розвитку, виховання і навчання дошкільників, тісної взаємодії навчального закладу і родини у формуванні основ їхньої елементарної життєвої компетентності перед вступом до школи. На цьому тижні відбудеться тематичне вивчення стану формування життєвих навичок випускників Васильківських ДНЗ по даній програмі. Також, учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів міста готуються до проведення заходів з нагоди Дня вишиванки (16.05.) та Дня Європи (18.05.).

5. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні було завершено показ серії фільмів “Позивний Зеніт”. Протягом тижня його переглянули учні загальноосвітніх шкіл міста, студенти коледжу НАУ, мешканці міста. 16.05. відбудеться концерт до Дня вишиванки (час та місце проведення буде повідомлено додатково). Заходи з нагоди Дня пам”яті жертв політичних репресій заплановано на п”ятницю (час та місце проведення буде повідомлено додатково).

6. Воронова Л.Л. – начальник відділу молоді та спорту – 09 травня відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. 12 травня на стадіоні “Кристал” відбувся  XVI фестиваль жіночого футболу, присвячений Дню матері. 17.05.-19.05. 2019 року відбудеться Всеукраїнський турнір з боксу. 

7. Гурєєв В.В. – перший заступник міського голови – 12 травня на стадіоні “Кристал” пройшла Першість Київської області з футболу серед команд

ФК “ГОРОДОК” (Васильків) – “ЗОРЯ-МИРОНІВЩИНИ (Миронівський р-н). 

Trackback from your site.

Leave a comment