Засідання комісії з питань погашення заборгованості

Written by administrator on . Posted in засідання комісії

Засідання  комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.

24 квітня керівник Васильківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області Ганна Проскурня та  перший заступник начальника Ніна Задорожна взяли участь у черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Васильківської міської ради під головуванням заступника Васильківського міського голови Леоніда Перепелиці.
На нараду були запрошені фізичні особи – підприємці, які допустили виникнення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску. Під  час наради обговорили причини виникнення  такого боргу.

За даними фіскальної служби у квітні збільшилась кількість боржників та сума боргу з ЄСВ за рахунок нарахувань за 1 квартал 2019 року, яке відбулося 19 квітня, в т.ч. по місту Василькову 153 платники наростили борг на суму 2,1 млн.грн. Станом на 24 квітня борг обліковується по 1545 платникам на суму 19,6 млн.грн.

На сьогодні значно активізована робота щодо стягнення боргу через ДВС, так, з початку року 120 вимог направлено до Васильківського міськрайонного відділу ДВС на загальну суму 4,3 млн.грн. Всім присутнім боржникам наголосили на необхідності якнайшвидшого погашення заборгованості та нагадали про необхідність подачі відповідної звітності після погашення недоїмки для зарахування цих періодів до страхового стажу.

Trackback from your site.

Leave a comment