Прем’єр-міністр України особисто перевірив трасу Київ-Одеса

Written by 1 admin on . Posted in Область

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман особисто перевірив стан ремонту дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці 128-143 км. До перевірки долучився також Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Голова Київської ОДА Олександр Терещук та в.о. Держагенства автомобільних доріг України Славомір Новак.
Уряд України та всі дорожні служби виконують урядову програму капітального ремонту доріг до 2022 року, яка передбачає суттєвепідвищення якості доріг в Україні і поєднання обласних центрів сучасними автошляхами. Перебуваючи на трасі «Київ-Одеса», Глава Уряду наголосив, що цей шлях вельми важливий для України. І цього року на відновлення дороги виділяється 800 млн грн.

«Перед нами стоїть завдання поєднати обласні центри до 2022 року, і ми послідовно рухаємося в заданому напрямку», – наголосив Володимир Гройсман.
Прем’єр-міністр звернув увагу, що активний ремонт доріг розпочали цього року доволі рано – завдяки погодним умовам та вчасно проведеним тендерам. Також він зазначив, що наразі вже готуються тендери на нові ділянки, а до співпраці залучаються міжнародні партнери. Зокрема, тендер на ремонт вищевказаної ділянки траси Київ-Одеса виграла білоруська компанія ВАТ «Будівельно-монтажний трест №8». Вартість ремонту склала 695 млн грн. Роботи планується завершити до жовтня цього року.

Trackback from your site.

Leave a comment