Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Міський голова, нарада

23 квітня 2019 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергову апаратну нараду з заступниками, керівниками структурних підрозділів міської ради, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.

Розпочинаючи нараду, міський голова зауважив, що вибори у місті Василькові відбулися на належному рівні. Особливих зауважень чи проблем не було, міська влада надала усе необхідне матеріально-технічне забезпечення для роботи дільничних виборчих комісій. Володимир Сабадаш висловив слова вдячності всім, хто долучився до організації виборчого процесу, зокрема, керівникам, у приміщеннях яких розміщувалися виборчі дільниці, відповідальним керівникам виконавчих органів міської ради, які були закріплені за кожною ДВК.  

Також, міський голова зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях. Секретар міської ради Оксана Перінська повідомила, що постійна депутатська комісія з питань регулювання земельних відносин вже розпочала свою роботу, тривають підготовки до проведення засідань і інших депутатських комісій.

Trackback from your site.

Leave a comment