Запрошують військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України

Written by administrator on . Posted in Без категорії

На 2019 рік  Васильківський об’єднаний міський військовий комісаріат отримав  завдання на відбір та направлення юнаків для вступу у військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, які здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського (старшинського) складу у Збройних Силах України.

Військові коледжі сержантського (старшинського) складу приймають на навчання та здійснюють підготовку військових фахівців з вищою освітою за ступенем молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст).

Випускникам видається диплом державного зразка про неповну вищу освіту та присвоюється відповідна кваліфікація. Термін підготовки – 2,5 роки.

4 навчальних заклади  Міністерства оборони України готують військових фахівців різних напрямів, а саме:

Військовий коледж сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

61023, м. Харків-23, вул. Сумська, 77/79. Тел.: (057) 702-17-66

Здійснює підготовку військових фахівців з експлуатації авіаційного обладнання військових літаків та вертольотів, наземних засобів радіоелектронного та інформаційного забезпечення польотів авіації, радіоелектронного обладнання літаків, вертольотів і авіаційних ракет, технічного обслуговування військових літаків, вертольотів та авіаційних двигунів.

Схема підготовки — курсант.

Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного

79012, м. Львів-12, вул. Героїв Майдану, 32. Тел.: (032) 238-65-34, (032) 258-45-07.

Здійснює підготовку військових фахівців з організації перевезень і управління на автотранспорті, ремонту та обслуговування автомобільної техніки військ, експлуатації інженерної техніки, організації зберігання та обслуговування озброєння та військового майна, радіаційного, хімічного та бактеріологічного контролю у військових частинах (підрозділах), організації протипожежного захисту, адміністрування у військових підрозділах.

Схема підготовки — курсант.

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій

36012, м. Полтава-12, вул. Зінківська, 44. Тел.: (053) 253-42-15.

Здійснює підготовку військових фахівців з експлуатації засобів радіозв’язку, електрозв’язку, радіорелейного та космічного зв’язку, та військових засобів обчислювальної техніки.

Схема підготовки — курсант.

Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії

65014, м. Одеса, вул. Успенська, 28. Тел.: (0482) 35-66-49.

Здійснює підготовку військових фахівців для Військово-Морських Сил з кораблеводіння, експлуатації корабельного ракетно-артилерійського, протичовнового та мінного озброєння, корабельних радіотехнічних засобів та засобів зв’язку, пристроїв, експлуатації корабельних електроенергетичних установок.

Схема підготовки — курсант.

Привілеї навчання у військових навчальних закладах: безкоштовне навчання; повне державне забезпечення; високий рівень отриманих знань; гарантоване працевлаштування після закінчення закладу; отримання неповної вищої військової та цивільної освіти; безкоштовний проїзд у щорічні відпустки; державне забезпечення продовольством, речовим майном; забезпечення безкоштовним житлом; безкоштовне медичне обслуговування та інше.

Основними вимогами для кандидатів є, перш за все, міцне здоров’я, добра фізична підготовка і висока успішність. Тим, хто виявив бажання вступати до  вищих військових навчальних закладів та для отримання більш детальної інформації, звертатися у відділення комплектування  Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою:

м. Васильків, вул. Декабристів, 43-а, тел.2-43-45, 2-32-34( кабінет. № 109).

Військовий комісар

Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                                                                                    М.В. ТІСОВСЬКИЙ

 

Trackback from your site.

Leave a comment