Про сучасні дистанційні сервіси Пенсійного фонду України та переваги легального працевлаштування

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Про сучасні дистанційні сервіси Пенсійного фонду України та переваги легального працевлаштування фахівці Васильківського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області продовжують роз’яснювати трудовим колективам .

Перший заступник начальника управління Ніна Задорожна та заступник начальника управління Валентина Метьолкіна під час зустрічі з працівниками Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Васильківської міської ради розповіли про основні аспекти пенсійного законодавства, про визначення права на пенсію, залежність майбутньої пенсії від страхового стажу та величини заробітної плати, про порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам.

Присутнім вкотре наголосили на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання законодавства про працю, контролю за сплатою єдиного соціального внеску. Дбати про соціальні гарантії та майбутню пенсію уже сьогодні  можна дистанційно, за допомогою нових інформаційних технологій Пенсійного фонду України: веб-порталу електронних послуг і смс – інформування.

Учасники заходу отримали інформаційно-роз’яснювальні матеріали з пенсійної тематики та мали змогу подати заяву на отримання онлайн-послуг Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі працівники  Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 підтримали інформаційну акцію пенсійників та взяли участь у флешмобі «Реєструйся на веб-порталі зараз – економ час в майбутньому».

Довідково: із моменту запровадження смс-інформування 8900 жителів м.Василькова та Васильківського району скористувались цією послугою, кількість зареєстрованих на веб-порталі сягнула майже 22 тисячі осіб, в тому числі активно користуються послугами – більше 2200 осіб.

Trackback from your site.

Leave a comment