«Промисловість міста»

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

За січень-березень 2019 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 251,5 млн. грн., що на 16,3 млн. грн., або на 6,1 відсотка менше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

КП «Метсервіс»;

ТОВ «Слава»;

ТОВ «Кумір».

Причини, що призвели до зниження показників насамперед пов’язані із сезонністю виробництва продукції або реконструкцією і капітальним ремонтом потужностей і обладнання, а також відсутністю замовлень в даний час.

За межі країни за січень-березень поточного року реалізовано товарів на суму понад 32,9  млн. грн., що на 21,5 відсотка менше ніж за відповідний період  2018 року.

Продукція підприємств міста експортувалась в наступні країни Європи, Азії, пострадянського простору:

  • миючи, парфумерні та косметичні засоби – Латвія, Литва;
  • харчові та смакові добавки, стабілізуючи суміші – країни СНД;
  • метало-профіль та комплектуючі – Білорусь, Молдова, Румунія;
  • шкіра та напівфабрикати зі шкіри – Італія;
  • борошно, висівки – Швеція.

 

Начальник управління з питань

економіки та власності                                                                                                                            С.В. Рибалко

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ