засідання конкурсного комітету

Written by administrator on . Posted in Без категорії

11 квітня 2019 року під головуванням першого заступника Васильківського міського голови Володимира Гурєєва відбулось засідання конкурсного комітету з метою визначення переможця для проведення повного енергетичного аудиту Васильківського академічного ліцею «Успіх» в рамках Механізму підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Порядок денний:

  1. Про проведення конкурсу на виконання повного енергетичного аудиту Васильківського академічного ліцею «Успіх» Васильківської міської ради Київської області відповідно до оголошення про проведення конкурсу на офіційних сайтах міської ради та відділу освіти від 05 квітня 2019 року.
  2. Про розгляд конкурсних пропозицій, відповідно до затвердженої методики оцінки конкурсних пропозицій.
  3. Про визначення переможця на виконання повного енергетичного аудиту будівлі Васильківського академічного ліцею «Успіх» Васильківської міської ради Київської області.

Trackback from your site.

Leave a comment