Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я в місті Василькові

Written on . Posted in Здоров'я

З нагоди Всесвітнього Дня здоров’я,  в рамках проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, в місті Василькові в період з 07 по 14 квітня 2019 року відбудуться тематично-молодіжні та спортивно-масові заходи.  

11 квітня в приміщенні відділу молоді та спорту Васильківської міської ради у форматі круглого столу відбудеться засідання Молодіжної громадської ради щодо пріоритетних питань формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.

12 -14 квітня в спортивному залі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 буде проходити Відкрита першість міста Василькова з художньої гімнастики «Весняна квіточка 2019». Художня гімнастика є одним із ефективних засобів фізичного виховання дітей та молоді. При виконанні вправ у певному режимі виробляються життєво необхідні навички та вміння, виховуються фізичні якості, вдосконалюються координаційні здібності.

14 квітня на базі Васильківського міського спортивного комплексу   відбудеться Відкрита першість міста Василькова з легкої атлетики. В системі фізичного виховання молодого покоління легка атлетика відіграє провідну роль.

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі