Робоча нарада з організації та проведення спортивних змагань

Written by administrator on . Posted in Спорт

05 квітня 2019 року під головуванням першого заступника Васильківського міського голови Гурєєва Володимира Володимировича відбулась робоча нарада щодо підготовки та проведення Весняного кубку міста Василькова з легкої атлетики та XVI турніру міста Василькова з жіночого футболу.

До обговорень залучились начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Воронова Людмила Леонідівна, директор Васильківського міського спортивного комплексу Нередько Сергій Володимирович, керуючий ТВБВ головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» Рибальченко Катерина Сергіївна, засновник щорічного турніру міста Василькова з жіночого футболу          Гірак Василь Степанович та тренер Васильківської ДЮСШ з футболу, майстер спорту України Гусакова Тетяна Станіславівна.

XVI турнір міста Василькова з жіночого футболу буде присвячений  Дню матері в Україні, то ж планується провести захід 12 травня 2019 року на спортивному майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям Васильківського міського спортивного комплексу. Початок змагань о 10:00. У турнірі планують взяти участь команди Васильківської та Фастівської центральних районних лікарень та збірна команда АТ «Ощадбанк».

Весняний кубок міста Василькова з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002р.н. і молодше, відбудеться 14 квітня 2019 року на базі Васильківського міського спортивного комплексу. Початок змагань о 12:00.  В змаганнях приймуть участь спортсмени з м. Києва, м. Білої Церкви та               м. Козятина Вінницької області. Представляти місто Васильків будуть вихованці Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи.

Бажаючих прийняти участь у змаганнях просимо звертатись за телефоном  (04571)2-25-87.

Trackback from your site.

Leave a comment